AKTUÁLNÍ INFORMACE K PLATBÁM

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ PLACENÍ STRAVNÉHO, ŠKOLNÉHO A ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

STRAVNÉ SE BUDE PLATIT MĚSÍC PŘEDEM - tzn. stravné na měsíc září se bude strhávat z účtu formou inkasa již v měsíci srpnu, na říjen v měsíci září v termínu mezi 15–20 dnem v daném měsíci. Termín bude vždy předem vyvěšen na nástěnkách v šatnách MŠ a na internetových stránkách MŠ.

Dítě, které nebude mít uhrazeno stravné řádně v termínu, nebude přijato do MŠ.

ČÍSLO ÚČTU NA PLATBU STRAVNÉHO 19-3497430287/0100 - DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE VŽDY UVEĎTE JMÉNO DÍTETE, VARIABILNÍ SYMBOL NENÍ NUTNÉ UVÁDĚT

ŠKOLNÉ ZŮSTÁVÁ BEZE ZMĚNY Školné 650,-Kč/měsíc (250,-Kč – pokud dítě celý měsíc nepřijde do MŠ) se platí ten daný měsíc - v září se platí na měsíc září, v říjnu se platí na měsíc říjen vždy do 20. dne v daném měsíci na účet MŠ 19-3497430287/0100 prosím na platbu školného si vytvořte trvalý příkaz od 1.9. 2024 do 30.6.2025 (v průběhu letních prázdnin se hradí školné jen v měsíci, který je MŠ v provozu a to tak, že dítě které do MŠ nenastoupí ani jeden den zaplatí 250,-a dítě, které bude docházet do MŠ v průběhu letních prázdnin zaplatí 650,-Kč) – školné se nestahuje formou inkasa -

PŘI KAŽDÉ PLATBĚ PROSÍM VŽDY UVEĎTE DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE CELÉ JMÉNO DÍTĚTE

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY A OMLOUVÁNÍ DĚTÍ - Nepřítomnost dítěte je třeba nahlásit prostřednictvím internetových stránek v sekci omluvenky, nebo telefonicky u paní učitelky, osobně u paní učitelky, ale vždy den předem do 12:35 hodin. Pokud dítě nebude odhlášeno předešlý den a v MŠ nebude přítomno, stravné mu bude účtováno a rodiče si mohou vyzvednout stravu (jen první den nepřítomnosti dítěte) do jídlonosiče v době od 11:15 do 11:30 (prostřední dveře u parkoviště).

KONTAKT NA VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY: 596 828 694